Eternelle Day

SKŁAD Eternelle

 • Wszystkie składniki zawarte w produkcie są pochodzenia roślinnego.
 • Naukowcy opracowując odpowiedni skład produktu wydobywali najlepsze elementy, które mogą pomóc skórze w szybszej regeneracji.
 • Są to opatentowane i skuteczne składniki, opracowane w laboratorium firmy Codif.
 • Dzięki nim krem jest tak skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla skóry

CENA: 157,00zł zamiast 317,00zł

[Ponad 9820 zadowolonych klientek]

Eternelle - krem skład

 1. Retinol jest identyczny z sytenolem A, który jest wytwarzany w laboratorium. Retinoidy oddziałują na jądro komórkowe, a zwłaszcza na jego receptory. Działają jako środki zapobiegawcze, ponieważ zmieniają DNA komórki. Są bardzo pomocne w przypadku pierwszych zagnieceń. Mogą jednak pomóc w usunięciu głębszych zmarszczek, jeśli są stosowane wystarczająco regularnie. Ponadto można je stosować w leczeniu trądziku. Jeśli są stosowane nieprawidłowo lub przez dłuższy czas, mogą powodować podrażnienia i łuszczenie się skóry. Sprawdź opinie klientów na stronie.
 2. Kosmetyk Early Boost został opracowany przy użyciu technologii HTAC firmy Codif. Tauryna pochodzenia roślinnego wspomaga gojenie i napinanie skóry. Tauryna jest naturalnie występującym aminokwasem, który, jak wykazano, zwiększa poziom energii. Wielu sportowców stosuje ją, aby uzyskać naturalną przewagę. Wykazano również jej korzystne działanie w przemyśle kosmetycznym. Występuje wyłącznie w dwóch produktach spożywczych: jajach i mleku krowim. Opatentowana technika Early Boost wykorzystuje algę Jania Rubens, która może produkować taurynę. Było to pierwsze znane naturalne źródło tauryny. Jest to główny powód, dla którego krem Eternelle działa tak dobrze.
 3. Laboratorium Codif było w stanie wyprodukować pierwszy aktywny składnik kosmetyczny pochodzący z tauryny roślinnej przy użyciu zaawansowanych bioreaktorów, ku wielkiemu zaskoczeniu swoich klientów. W rezultacie wzrosło zadowolenie klientów. Po zastosowaniu Early Boost skóra wygląda na bardziej napiętą i młodszą. Zmarszczki, drobne linie i owal twarzy są mniej widoczne. Pierwsze oznaki zmęczenia skóry znikają natychmiast po rozpoczęciu stosowania preparatu. Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych już po 28 godzinach stosowania.
 4. Kwas hialuronowy to jeden z rodzajów kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy, podobnie jak kolagen, jest niezbędnym składnikiem skóry. Utrzymuje młody wygląd skóry i zmniejsza widoczność blizn. Działa jak filtr, chroniąc warstwę rogową naskórka przed zanieczyszczeniami. Główną funkcją kwasu hialuronowego w skórze jest zatrzymywanie wody. W wyniku jego działania skóra jest oczywiście nawilżona. Co więcej, utrzymuje on elastyczność i nawilżenie skóry. Pomaga również w odmładzaniu i wzmacnianiu skóry. Dolcevia to składnik roślinny powstający podczas suszenia liści stewii. Stewia jest powszechnie stosowana jako środek słodzący. Podczas poszukiwań najlepszych roślin do wykorzystania w kremie Eternelle naukowcy zauważyli coś niezwykłego w liściach jednej z roślin. Można je stosować w celu zmniejszenia drobnych skurczów mięśni twarzy. W ciągu dnia nasze mięśnie drgają i kurczą się w nieprzewidywalny sposób. W rezultacie zmienia się nasza mimika twarzy.
 5. Jeśli będziesz ich używać, może pojawić się znacznie mniej zmarszczek na twarzy. Ponieważ liście stewii rozluźniają mięśnie gładkie, zmarszczki nie pogłębiają się ani nie powstają. Dlatego właśnie są tak cenne. Wystarczy siedem dni, aby zobaczyć rezultaty. Jest to suszony wyciąg z liści stewii, który zwiększa dokładność produktu. Pamiętaj, że działa on tylko na mięśnie gładkie i nie ma wpływu na naszą naturalną mimikę twarzy.
  Sterocare pH jest substancją występującą naturalnie, podobnie jak Early Boost i Sterocare. Stosowanie tego produktu zwiększa jego zdolność do zapobiegania powstawaniu zmarszczek. W rezultacie, warstwa skóry właściwej może się szybciej goić. Stosowanie produktu minimalizuje przebarwienia i zaczerwienienia. Ponieważ Eternelle jest produkowany z roślin, wspomaga odmładzanie skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej. Sterocare ph zapewnia skórze zdrowie i bezpieczeństwo, chroniąc ją przed infekcjami.
Eternelle Skład

Jak najlepiej stosować krem Eternelle?

Eternelle

Jak należy stosować krem Eternelle, aby uzyskać maksymalną skuteczność?

Producent sugeruje stosowanie tego produktu tylko rano i wieczorem do mycia skóry. Nałóż niewielką ilość kremu na twarz i szyję okrężnymi ruchami opuszkami palców.

Najpierw nałóż krem nawilżający na czoło, policzki, podbródek i szyję. Zacznij od większych, mniej wrażliwych obszarów, a następnie przejdź do tych delikatniejszych. Jeśli chcesz szybko zobaczyć rezultaty działania kremu Eternelle na swojej skórze, stosuj go codziennie.

Krem Eternelle to nie tylko sam produkt. To kompleksowy zestaw do pielęgnacji skóry twarzy. Nasi specjaliści przygotowali specjalny podarunek dla każdej klientki, która skorzysta z naszej oferty. Jest nim książka „Jak być Piekną?” w której znajdziecie wiele praktycznych porad na to jak dbać o piękno w naturalny sposób. Już dziś zamów swój kompleksowy poradnik do walki z skutkami upływającego czasu i powróć do dawnej pewności siebie w naturalny sposób!

Eternelle Day

SKŁAD Eternelle

 • Wszystkie składniki zawarte w produkcie są pochodzenia roślinnego.
 • Naukowcy opracowując odpowiedni skład produktu wydobywali najlepsze elementy, które mogą pomóc skórze w szybszej regeneracji.
 • Są to opatentowane i skuteczne składniki, opracowane w laboratorium firmy Codif.
 • Dzięki nim krem jest tak skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla skóry

CENA: 157,00zł zamiast 317,00zł

[Ponad 9820 zadowolonych klientek]