Eternelle Day

EFEKTY Eternelle

 • Wszystkie składniki zawarte w produkcie są pochodzenia roślinnego.
 • Naukowcy opracowując odpowiedni skład produktu wydobywali najlepsze elementy, które mogą pomóc skórze w szybszej regeneracji.
 • Są to opatentowane i skuteczne składniki, opracowane w laboratorium firmy Codif.
 • Dzięki nim krem jest tak skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla skóry

CENA: 157,00zł zamiast 317,00zł

[Ponad 9820 zadowolonych klientek]

Eternelle - Efekty Stosowania - Forum

 1. Krem Éternelle składa się w całości z naturalnych ekstraktów roślinnych. Dzięki specjalnej mieszance substancji chemicznych skóra jest chroniona, a zmarszczki redukowane.

 2. Jednym ze składników formuły jest Sytenol A (Bakuchiol). Jeśli szukasz substytutu retinolu, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Stopniowo rozjaśnia ciemne plamy, wyrównuje koloryt skóry i zmniejsza widoczność defektów. Materiał ma szerokie zastosowanie i nie podrażnia wrażliwej skóry. Sprawdź opinie klientów o Eternelle.

 3. Dolcevia® jest również dostępna tutaj. Mikropęknięcia mięśni twarzy są jedną z najczęstszych przyczyn starzenia się skóry, a naturalny składnik aktywny zawarty w tym kremie pomaga im zapobiegać. Kuracja ta minimalizuje prawdopodobieństwo pojawienia się linii, zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry. Zawiera 10 aktywnych składników roślinnych, które współpracują ze sobą, aby utrzymać Twoją twarz czystą, jędrną i odżywioną na co dzień.

 4. Czy można mieć jakieś wątpliwości? Badania naukowe wykazały, że składniki zawarte w maści mają działanie przeciwstarzeniowe. Związki te są również powszechnie spotykane w zastrzeżonych formułach, które obiecują usunąć nawet najgłębiej osadzone linie i zmarszczki oraz nadać twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.

Efekty Eternelle

Czy warto stosować krem na zmarszczki Eternelle?

Eternelle

Związki zawarte w składnikach aktywnych są całkowicie naturalne, nie zawierają alergenów i są bezpieczne do codziennego stosowania. Jedwabista gładkość i szybkie wchłanianie przez skórę sprawiają, że stosowanie kremu jest niezapomnianym przeżyciem. Cały skład i omówienie dostępne na stronie.

Elastyczna skóra w każdym wieku. Éternelle jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku dzięki unikalnemu połączeniu nowoczesnych i naturalnych składników, które podnoszą i napinają skórę.

Odwieczne, naturalne procedury były stosowane przez świętych mędrców, pozostawiając po sobie bogate dziedzictwo wiedzy, która jest dziś wysoko ceniona we współczesnej medycynie. Jako alternatywę mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii i nowatorskich pomysłów, które w połączeniu ze sprawdzonymi metodami mogą zdziałać cuda.

Natura i innowacyjność są kluczowymi elementami formuły Éternelle, podobnie jak najlepsze zakłady kosmetyczne we Francji.

Jednym z głównych składników kremu jest Sytenol A, nowy, przełomowy składnik kosmetyczny, który zostanie wprowadzony na rynek w 2020 roku. (Bakuchiol). Poprawia jędrność i napięcie skóry dojrzałej, jednocześnie usuwając przebarwienia, wyrównując koloryt skóry i redukując niedoskonałości.

Dzięki temu nie podrażnia skóry i może być stosowany przez osoby o skórze wrażliwej.

AGEFINITY™ RESHAPER wykorzystuje energię biomimetyczną do remodelowania i naprawy owalu twarzy i szyi na poziomie skóry. Zapewnia efekt liftingu, a także poprawia strukturę i gęstość skóry. Technika ta zmniejsza widoczność obwisłych policzków. Wspomaga restrukturyzację macierzy skóry w sposób podobny do tego, jaki ma młodsza skóra. Z łatwością usuwa plamy i przebarwienia.

Skóra staje się jędrniejsza i przyjemniejsza w dotyku, ponieważ proces starzenia zostaje zatrzymany, a ona sama jest odpowiednio nawilżona i dotleniona. Pomoże to w zapobieganiu powstawania nowych zmarszczek.

Tekstura skóry ulegnie znacznej poprawie w ciągu kilku pierwszych dni po rozpoczęciu terapii. Blizny potrądzikowe i inne defekty z czasem ulegną zmniejszeniu, a balsam pozwoli je zatrzymać.

Przy regularnym stosowaniu kremu wygląd twarzy ulega poprawie. Ponadto zmniejsza się widoczność opuchniętej skóry (np. „worków pod oczami”) i zmarszczek. W rezultacie twarz staje się bardziej wyrzeźbiona i atrakcyjna wizualnie.

Przy regularnym stosowaniu Eternelle głęboko nawilża i dotlenia skórę oraz tkanki. Kiedy skóra jest zdrowa, łatwiej jest uniknąć zmarszczek oraz zachować elastyczność i witalność.

Eternelle Day

EFEKTY Eternelle

 • Wszystkie składniki zawarte w produkcie są pochodzenia roślinnego.
 • Naukowcy opracowując odpowiedni skład produktu wydobywali najlepsze elementy, które mogą pomóc skórze w szybszej regeneracji.
 • Są to opatentowane i skuteczne składniki, opracowane w laboratorium firmy Codif.
 • Dzięki nim krem jest tak skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla skóry

CENA: 157,00zł zamiast 317,00zł

[Ponad 9820 zadowolonych klientek]